Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Για να τα ξανά βρείτε με τον άνθρωπό σου (Γιαννιώτικο)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠαρ Σεπ 06, 2019 12:22 pm από le duke

» Για να σε πάρει τηλέφωνο
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΤρι Σεπ 03, 2019 2:44 pm από Nadia Vera

» Φούντωμα Καρδιάς
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΤετ Αυγ 28, 2019 9:54 am από Katia174

» Για να μην μπορεί να πάει με άλλους ερωτικά (Ξανά)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠεμ Αυγ 15, 2019 1:25 pm από alexandra519

» Καλημέρα & Καλησπερα!
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΔευ Αυγ 12, 2019 4:39 pm από cookie

» Παρόντες & Παρούσες (new)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΔευ Αυγ 12, 2019 9:38 am από Nanti

» Εύκολη επαναφορά (Γιαννιώτικο)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΤρι Αυγ 06, 2019 9:50 pm από Νίνο Αυγέρης

» Ερώτηση για το δέσιμο του γουρουνιού
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΚυρ Αυγ 04, 2019 2:23 pm από Dimi64

» ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΤετ Ιουλ 17, 2019 4:12 pm από Nikos

» Μαθήματα μαγείας Stella & Π.α.σ.σ.ά.κ 2018-2019
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠαρ Ιουλ 05, 2019 1:01 am από Νίνο Αυγέρης

» Αχερουσία Τράπουλα ~ Η μαντική τέχνη των Ασφοδέλιων
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠαρ Ιουν 28, 2019 7:17 pm από natalia029

» Σχολή Μαγισσών - Stella Uranium - Stella Planetary - Μαγεία της Φωτιάς
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠεμ Ιουν 27, 2019 1:47 pm από alexandra519

» Φίλτρο Σαλώμη
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΤετ Ιουν 26, 2019 12:05 am από Aspasia

» «Τη Καλλίστη» το μαγικό
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠαρ Μάης 24, 2019 12:42 am από Νίνο Αυγέρης

» Για να χαθεί η ψυχρότητα σε μία σχέση (Γιαννιώτικο)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠεμ Μάης 23, 2019 3:07 pm από kirki225

» Ξορκι “Σουκακιάρης” (Γιαννιώτικο)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΤρι Μάης 14, 2019 1:18 pm από Νίνο Αυγέρης

» Μανιόσκονη – Η σκόνη της Τρέλας
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΣαβ Μάης 11, 2019 12:48 am από Queen Ann

» Φίλτρο Υγείας
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΔευ Μάης 06, 2019 9:45 am από le duke

» Αγάπη μη φύγεις (Γιαννιώτικο)
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΔευ Μάης 06, 2019 9:39 am από le duke

» Ερωτικό Φίλτρο Αθηνά
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης EmptyΠεμ Μάης 02, 2019 3:27 am από enchantress

Ψηφοφορία

Σας αρέσουν οι αλλαγές στο forum ?

Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Vote_lcap96%Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Vote_rcap 96% [ 25 ]
Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Vote_lcap4%Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Vote_rcap 4% [ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 26

Σεπτέμβριος 2019
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης

Πήγαινε κάτω

Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Empty Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης

Δημοσίευση από Νίνο Αυγέρης Την / Το Πεμ Φεβ 02, 2017 12:43 am

Ένα από τα αγαπημένα μου ριξίματα ότι έχει να κάνει σχέση με τα ρίξιμο που αφορά των έρωτα. Δεν είναι δικό μου. αλλά το είχα γράψει το τετραδιάκη της Τάμπα τούμπας.
Οι ερωτήσεις που μπορείτε να κάνετε σε αυτό το ρίξιμο είναι:

1) Πως θα εξελίχθη η σχέση μας
2) Είναι το ειδύλλιο αυτό?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΟΙ ΕΝΟΙΕΣ ΤΩΝ ΘΈΣΕΩΝ

1) Τι νιώθει
2) Τι αισθάνονται οι φίλοι της σχέση σας.
3) Τι θα γίνει μέσα σε αυτή τι σχέση.
4) Φίλοι & συγγενής.
5) Πως επηρεάζουν οι φίλοι και η συγγενής
6) Μελλοντική έκβαση*

*στην θέση 6 αν πέσει πρόσωπο, αυτό σημαίνει πως θα μπει το τρίτο πρόσωπο στην σχέση σας.

Στης θέση αυτές να γνωρίζεται πως πρέπει να ρίξετε δύο κάρτες και όχι μία.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Νίνο Αυγέρης στις Τετ Ιαν 16, 2019 3:32 am, 1 φορά

«Χωρίς εσένα μέσα μου θα είμαι πάντα μόνος
μα πλάι σου θα περπατώ στο δρόμο του μυαλού»

Νίνο Αυγέρης
Νίνο Αυγέρης
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας Γάτα
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Empty Απ: Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης

Δημοσίευση από μικρη μαγισσα νεραιδα Την / Το Τετ Μαρ 29, 2017 10:21 pm

θα τη παρω πολυ συντομα..........
μικρη μαγισσα νεραιδα
μικρη μαγισσα νεραιδα
Ψυχοπαίδια
Ψυχοπαίδια

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 29/03/2017

Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης Empty Απ: Τράπουλα Τάμπα Τούμπα -Ρίξιμο το βέλους του Θεού της αγάπης

Δημοσίευση από μελινα Την / Το Τετ Ιουλ 19, 2017 4:00 pm

πρεπει να ειναι τελεια! γιατι δεν μας ειπες τι ηθελες Παναγία μου

μελινα
Ψυχοπαίδια
Ψυχοπαίδια

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2017

Δημοσίευση από Silvi Την / Το Τετ Ιουλ 19, 2017 4:53 pm

Τέλειο!!!

Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2017

Δημοσίευση από Red_moon Την / Το Πεμ Δεκ 28, 2017 2:07 pm

Πόσο κοστίζει η τράπουλα?
Red_moon
Red_moon
Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Θηλυκό Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2017

Δημοσίευση από Νίνο Αυγέρης Την / Το Πεμ Δεκ 28, 2017 7:07 pm

20 ευρω!

«Χωρίς εσένα μέσα μου θα είμαι πάντα μόνος
μα πλάι σου θα περπατώ στο δρόμο του μυαλού»

Νίνο Αυγέρης
Νίνο Αυγέρης
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας Γάτα
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2017

http://www.tomyroli.gr