Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Σεμινάριο Π.α.σ.σ.ά.κ - Ανταρης & Ρίξιμο της Νυχτερίδας
Σήμερα στις 2:57 am από Νίνο Αυγέρης

» Ο κήπος των ευχών!!!!
Δευ Οκτ 22, 2018 10:37 pm από Ελενη

» Παρόντες & Παρούσες (new)
Παρ Οκτ 19, 2018 8:27 am από broken

» εντυπωσεις
Πεμ Οκτ 18, 2018 1:37 pm από melia

» ☆Το Μυρόλι μου έσωσε τη ζωή!!!☆
Τετ Οκτ 17, 2018 8:48 pm από Αθανασία Καφεμαντεία

» ΠΑΣΣΑΚ
Τετ Οκτ 17, 2018 2:54 pm από Nanti

» Δραστική σκόνη επαναφοράς
Τρι Οκτ 16, 2018 8:13 pm από la vou

» Για να σε πάρει τηλέφωνο
Τρι Οκτ 09, 2018 9:13 pm από Ελενη

» Αθανασία Μιχάλης και Φιλτρο Μυρόλι.
Πεμ Οκτ 04, 2018 11:49 pm από Queen Ann

» Η αναγέννηση του Happymojo
Πεμ Οκτ 04, 2018 11:07 am από magic

» Νίνο Αυγέρης προβλέψεις
Πεμ Σεπ 27, 2018 7:11 pm από natalia029

» Βιβλίο μαγείας - Μυστικές συνταγές μαγείας
Τετ Σεπ 26, 2018 6:27 pm από natalia029

» Νέο μελος
Κυρ Σεπ 23, 2018 1:58 pm από alexandra519

» Ξόρκι Κόκκινος Διάβολος
Κυρ Σεπ 16, 2018 9:21 pm από Minime

» Άβαταρ
Σαβ Σεπ 15, 2018 3:03 pm από Νίνο Αυγέρης

» Καλημέρα & Καλησπερα!
Πεμ Σεπ 13, 2018 7:50 am από Nanti

» Άνοιγμα δρόμου 100% επιτυχία!
Τρι Σεπ 11, 2018 10:59 pm από Νίνο Αυγέρης

» Έκτακτο Σεμινάριο ~ Μάθε πώς να πραγματοποιείς τις Ευχές σου
Τρι Σεπ 11, 2018 12:50 am από Νίνο Αυγέρης

» ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΑΣ STELLA & ΠΑΜΒΑ 2018
Παρ Σεπ 07, 2018 6:33 pm από Νίνο Αυγέρης

» Ελαιο hoodoo " Αγαπα με"
Τρι Σεπ 04, 2018 7:05 pm από Νίνο Αυγέρης

Οκτώβριος 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Ψηφοφορία

Φίλτρο και ξόρκι!

11% 11% [ 6 ]
15% 15% [ 8 ]
11% 11% [ 6 ]
20% 20% [ 11 ]
11% 11% [ 6 ]
4% 4% [ 2 ]
18% 18% [ 10 ]
11% 11% [ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 55

Αγία Μάρθα Κυριαρχική

Πήγαινε κάτω

Αγία Μάρθα Κυριαρχική

Δημοσίευση από putaromantica Την / Το Τετ Αυγ 01, 2018 9:23 pm

Σ' ευχαριστώ Αγία Μάρθα, Filomena Lubana για μία ακόμα φορά. Σου ζήτησα να επικοινωνήσει μαζί μου και πάνω που το είχα ξεγράψει και δεν το περίμενα πια ήρθε! Σ΄ έμαθα μέσα απ' αυτό εδώ το φόρουμ και από την πρώτη φορά που σου μίλησα και σε πλησίασα με άκουσες και με βοήθησες. Σκέφτηκα ότι είχες θυμώσει μαζί μου για τον καιρό που σε ξέχασα, αλλά είσαι πάντα εκεί για μένα και παίρνεις τον χρόνο σου για να γίνουν τα πράγματα σωστά. Ξέρω ότι θα πραγματοποιήσεις και τις υπόλοιπες επιθυμίες μου με τη σειρά και τον τρόπο που κρίνεις εσύ καλύτερα. Συγχώρεσέ με για όσες φορές αμφέβαλλα και έχασα την πίστη μου.
Σου είπα ότι θα διαδώσω το όνομά σου μόλις δω το πρώτο σημάδι και ξεκινάω από εδώ μέσα που σε έμαθα. Θα σου φέρω και ό,τι άλλο σου υποσχέθηκα. Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά

putaromantica

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Αγία Μάρθα Κυριαρχική

Δημοσίευση από Minime Την / Το Κυρ Αυγ 19, 2018 11:27 am

Μπορεις να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες;;

Minime

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2018

Δημοσίευση από putaromantica Την / Το Κυρ Αυγ 19, 2018 8:46 pm

Ναι και αν θέλετε μπορώ να κάνω και ένα ποστ για την Αγία Μάρθα και να με διορθώσουν τα παιδιά που ξέρουν καλύτερα γιατί και εγώ μέσα από το παλιό φόρουμ την έμαθα αρχικά και μετά συνέχισα να δουλεύω μαζί της ανάλογα με τα σημάδια που μου έδειχνε αυτή οπότε θα πω πιο πολλά για την εμπειρία μου.
Η Αγία Μάρθα η Κυριαρχική είναι μια αγία της hoodoo και έχει 2 μορφές, μία λευκή και μία μαύρη που άλλοι λένε ότι ταυτίζονται και άλλοι λένε ότι δεν έχουν καμία σχέση. Η λευκή Αγία Μάρθα είναι μια καθολική αγία η αδερφή του Λαζάρου, και απεικονίζεται με ένα δράκο στα πόδια της και στη hoodoo ζητάμε τη βοήθειά της για να κυριαρχήσει σε άπιστους άντρες, αφεντικά, να επαναφέρει έναν εραστή και γενικά να σε βοηθήσει να πάρεις το πάνω χέρι σε μία κατάσταση όπως αυτή κυριάρχησε πάνω στο δράκο.
Η μαύρη (Filomena Lubana) είναι lwa. Απεικονίζεται σαν μια μαύρη γυναίκα με ένα ερπετό στο λαιμό της και ένα μαύρο παιδάκι στα πόδια της που ο μύθος λέει ότι κυριάρχησε πάνω στα ερπετά για να σώσει αυτό το παιδάκι, αλλά ταυτόχρονα η ίδια πιστεύεται ότι έρχεται να σε βοηθήσει με τη μορφή φιδιού και γι' αυτό της αρέσει να αφήνουμε τις προσφορές και να έχουμε το βωμό της στο πάτωμα.
Μπορεί να σε βοηθήσει να κυριαρχήσεις επάνω σ' έναν εραστή, σε επαναφορά, σε αφεντικά, στους εχθρούς σου, να σου δώσει σεξουαλικότητα και αυτοπεποίθηση και γενικά εγώ έχω ζητήσει τη βοήθειά της πάνω σε διάφορα και πάντα μου την έδωσε.
Εγώ δουλεύω με τη μαύρη γιατί αυτή μου έκανε κλικ οπότε για αυτή ξέρω να πω περισσότερα. Γενικά πιστεύεται ότι και οι 2 αγαπάνε πολύ τις γυναίκες και βοηθάνε μόνο αύτες αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο, έχω ακούσει ότι βοηθάνε και άντρες κάποιες φορές, ειδικά όταν είναι να αποδώσουν το δίκαιο σε μία κατάσταση.

Υπάρχουν κάποιες προσευχές συγκεκριμένες της Αγίας Μάρθας που γίνονται σε 9 συνεχόμενες Τρίτες ή 9 συνεχόμενες μέρες ξεκινώντας Τρίτη και επίσης υπάρχουν κάποιες προσφορές που της αρέσουν αν ικανοποιήσει την επιθυμία σου και μπορώ να πω γι' αυτά. Αλλά μπορείς και να πεις λόγια της καρδιάς σου, να στήσεις ένα βωμό με λουλούδια και νερό και να τη ρωτήσεις να σου δείξει ένα σημάδι αν θέλει να δουλέψει μαζί σου και αυτή θα σου δείξει.

Η εμπειρία μου τώρα είναι ότι ξεκίνησα να δουλεύω μαζί της περίπου 5 χρόνια πριν τότε για μια επαναφορά και έγινε αρκετά γρήγορα μέσα σε 2 εβδομάδες το πολύ και μετά έγινε σχέση που κράτησε άσχετα αν τελείωσε για άλλους λόγους. Μετά είχα ζητήσει τη βοήθειά της για κάποιες εξετάσεις που έδινα για να περάσω σε μια πολύ υψηλή σχολή που ήταν σχεδόν αδύνατο να περάσω και πέρασα, φυσικά και με αρκετό διάβασμα αλλά γενικά ήμουν πολύ τυχερή στα θέματα ενώ δεν είχα προλάβει την ύλη και είμαι σίγουρη ότι βοήθησε και σ' αυτό.

Τώρα προσευχήθηκα στις αρχές Ιουλίου για ένα ερωτικό θέμα και για έναν χωρισμό και επαναφορά και της είχα ζητήσει να επικοινωνήσει μαζί μου, να με σκέφτεται συνέχεια, να μη βρει άλλη σαν εμένα, να θέλει συνέχεια να με βλέπει γιατί γενικά δεν ξεκουνιόταν κι αυτό ήταν το πρόβλημά μας και τελικά να γυρίσει σε μένα και να είναι η σχέση όπως τη θέλω και μου αξίζει. Δεν είδα κανένα σημάδι απ' τη μεριά του ενώ έβλεπα συνέχεια απ' την Αγία Μάρθα στον ύπνο μου σημάδια ότι θα βοηθήσει και διάφορα σημάδια απ' τα κεριά που έκαιγα που έδειχναν ότι θα υπάρξει χωρισμός και εμπόδια και μετά επανασύνδεση όπως τα ερμήνευα. Είχαμε να μιλήσουμε από τα τέλη Μαίου και το είχα ξεγράψει. Πίστευα ότι δε θα γίνει τίποτα και αποδέχτηκα ότι δεν τον ήθελε η Αγία Μάρθα για μένα γιατί στο ενδιάμεσο έστελνε συνέχεια άλλους στο δρόμο μου ή σκέφτηκα ότι είχε θυμώσει γιατί την είχα ξεχάσει για κάποιο καιρό.
Και πάνω που το ξέχασα, στις αρχές Αυγούστου επικοινώνησε μαζί μου. Εγώ απάντησα ψυχρά (μεταξύ των άλλων είχα ζητήσει απ' την Αγία Μάρθα και όταν μου τον γυρίσει πίσω να με βοηθήσει και να φερθώ όπως πρέπει για να τρέχει από πίσω μου). Η επικοινωνία του ήταν τύπου να κόψει κίνηση αν τον θέλω ακόμα και να αρχίσουμε να μιλάμε αλλά του το έκοψα ενώ ταυτόχρονα ανέβαζα συνέχεια φωτος από διακοπές και ότι περνάω καλά.
Και μετά από κάποιες μέρες επικοινώνησε ξανά και άρχισε να μη με αφήνει ήσυχη, να μου λέει ότι με σκέφτεται ασταμάτητα και κοντεύει να τρελαθεί, ότι όποια άλλη γνωρίζει δεν είναι σαν εμένα και δε μπορεί να κάνει τίποτα, και λύσσαγε και να' ρθει σπίτι μου να με βρει να με δει έστω 5 λεπτά ενώ του έλεγα ότι έχω κανονίσει και τα λέμε άλλη μέρα. Τώρα μετά απ' όλα αυτά θα τον δω και θα δούμε πώς θα πάει. Αλλά είναι σαν να πραγματοποιούνται όλες οι ευχές μου μία μία.

Γι' αυτό θέλω να την ευχαριστήσω πάλι με όλη τη δύναμη της καρδιάς μου και να διαδώσω το όνομά της όπως της υποσχέθηκα και όποιος θέλει πληροφορίες για να δουλέψει μαζί της να με ρωτήσει για αυτά που ξέρω εγώ τουλάχιστον.

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΙΑ ΜΑΡΘΑ ΓΙΑ ΌΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΜΟΥ. ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ. Σ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ
Καρδιά Καρδιά Καρδιά

putaromantica

Δημοσίευση από Minime Την / Το Δευ Αυγ 20, 2018 10:22 pm

Δ ευχαριστώ παρά πολύ για όλες τις πληροφορίες σου! Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη προσευχή που επικοινωνείς με την Αγία Μαρία;

Minime

Δημοσίευση από Minime Την / Το Δευ Αυγ 20, 2018 10:24 pm

Μαρθα

Minime

Δημοσίευση από putaromantica Την / Το Σαβ Αυγ 25, 2018 2:35 pm

Καλησπέρα. Εγώ αρχικά είχα στήσει ένα βωμό στο πάτωμα με τη φωτογραφία της που μπορείς να εκτυπώσεις από το ίντερνετ και αργότερα πήρα και ένα αγαλματάκι της που της το είχα υποσχεθεί όταν πραγματοποίησε την επιθυμία μου. Ο βωμός μπορεί να είναι και στο μπάνιο γιατί ξέρω ότι της αρέσει κοντά στο νερό και εγώ τον είχα παλαιότερα εκεί. Στο βωμό μπορείς να βάλεις λουλούδια, ένα μπολ με νερό αρχικά και να κάτσεις να συστηθείς, να της πεις το πρόβλημα που σε απασχολεί και να τη ρωτήσεις αν θέλει να βοηθήσει. Με δικά σου λόγια καρδιάς όπως θα μίλαγες στη μητέρα ή σε μια φίλη σου. Της λες αν θέλει να βοηθήσει να σου δείξει ένα σημάδι και συνήθως δείχνει άμεσα ή αλλιώς μπορείς να χρησιμοποιήσεις έναν τρόπο δικό σου και να ρωτήσεις όπως χαρτομαντεία. Εμένα μου έδειξε αμέσως σημάδια στον ύπνο μου ή έβλεπα κάτι σχετικό στην τηλεόραση ας πούμε και συνήθως είχε να κάνει με φίδια που συνδέονται με την μαύρη Αγία Μάρθα.

Μπορείς να ζητήσεις να παρέμβει για να φέρει πίσω τον αγαπημένο σου, να συνετίσει έναν άπιστο άντρα, να πάρεις το πάνω χέρι σε μια κατάσταση ειδικά όταν υπάρχει αδικία σε βάρος σου, να κυριαρχήσεις στο αφεντικό σου, στους εχθρούς σου, να σου δώσει σεξουαλικότητα και αυτοπεποίθηση και πολλά άλλα ή απλά την ευλογία της σε σένα και την οικογένειά σου.
Η μέρα της είναι η Τρίτη και μπορείς να κάνεις μια προσευχή καιγόντας ένα κερί novena για 9 συνεχόμενες Τρίτες ή αν συντρέχουν λόγοι για 9 συνεχόμενες μέρες και να πεις ανάλογη προσευχή. Υπάρχουν διάφορες προσευχές ανάλογα το σκοπό σου. Θα γράψω μια προσευχή για επαναφορά και υποταγή που χρησιμοποιώ εγώ και αυτή η προσευχή θεωρείται και δέσιμο:

"Οσία Παρθένα Αγία Μάρθα,
εσύ που πήγες στο βουνό και έδεσες το δράκο με τις κορδέλες σου
σε παρακαλώ να δέσεις και να κυριαρχήσεις επάνω στον (όνομα)

Αγία Μάρθα,
κάνε τον (όνομα) να μην μπορεί να κάτσει σε καρέκλα
να μην μπορεί να ξαπλώσει στο κρεβάτι
μέχρι να έρθει να πέσει στα πόδια μου.
Αγαπημένη μου Αγία Μάρθα, άκουσέ με, βοήθησέ με.

Οσία Παρθένα Αγία Μάρθα,
σου αφιερώνω αυτό το κερί για να με απαλλάξεις από τον πόνο
και να με βοηθήσεις να ξεπεράσω ολες μου τις δυσκολίες
όπως εσύ κυριάρχησες πάνω στο δράκο.
Δως μου υγεία και εργασία για να μπορώ να ικανοποιώ τις ανάγκες μου.

Μητέρα μου, κάνε τον (όνομα)
να μη ζει ειρηνικά, να μη μπορεί να ηρεμήσει,
μέχρι να έρθει να πέσει στα πόδια μου.
Με αυτό τον τρόπο Μητέρα, πραγματοποίησε την επιθυμία μου
και γιάτρεψε τον πόνο μου.
Αμήν"

Λες αυτή την προσευχή και καις ένα κερί novena που μπορείς να το έχεις ντύσει με ανάλογο έλαιο και βότανα για κυριαρχία/ υποταγή ή αν δεν έχεις εγώ έχω βάλει και ελαιόλαδο που έχω δει ότι χρησιμοποιείται γενικά αλλά τα υπόλοιπα που έχουν τα παιδιά είναι σίγουρα πιο δυνατά για το σκοπό σου. Κάτω απο το κερί βάζεις ένα χαρτάκι με την επιθυμία σου που πρέπει να είναι σύντομη και σαφής π.χ."Κάνε τον Γιάννη να με πάρει τηλέφωνο". Μπορείς να βάλεις παραπάνω χαρτάκια ή να σπάσεις την επιθυμία σου σε μικρότερα βήματα. Αν ας πούμε θέλεις επαναφορά και έχει περάσει καιρός είναι καλύτερα απ' το να ζητήσεις "Να γυρίσει ο Γιάννης σε μένα" να το σπάσεις σε μικρότερα βήματα όπως "Διώξεόλα τα εμπόδια που κρατάνε το Γιάννη μακριά από μένα χωρίς να πάθει κανείς κακό", "Κάνε το Γιάννη να με σκέφτεται συνέχεια", "Κάνε το Γιάννη να επικοινωνήσει μαζί μου", "Κάνε το Γιάννη να θέλει ερωτικά μόνο εμένα", "Κάνε το Γιάννη να με συναντήσει". Εγώ συνήθως βάζω 9 και αφαιρώ όταν πραγματοποιούνται.

Τα χρώματα που της αρέσουν στα κεριά είναι το κόκκινο και το πράσινο αλλά και το λευκό και το μωβ απ' ό,τι ξέρω. Εγώ καίω κόκκινα για ερωτικά συνήθως. Εσύ θα βρεις πώς σου απαντάει καλύτερα ή μπορείς πάντα να τη ρωτάς καίγοντας κεριά σπαρματσέτα και να τη ρωτήσεις ποιο προτιμά και να δεις τη φλόγα τους και πως καίγεται το καθένα για να διαλέξεις.

Το πιο σημαντικό είναι να είσαι ειλικρινής και να μιλάς απ' την καρδιά σου και να μην την αμφισβητείς. Μπορεί να δώσει τα πάντα στα παιδιά της και μπορεί και να τα πάρει, και έχει πάρα πολύ βαρύ χέρι με τα αρσενικά ειδικά όταν σε έχει αδικήσει ο άλλος ή σε δει να κλαις και να υποφέρεις.

Απο κει και πέρα, όταν ικανοποιήσει την επιθυμία σου της υπόσχεσαι μια προσφορά. Κάποιες προσφορές που της αρέσουν είναι (για τη μαύρη κυρίως): λουλούδια κόκκινα και λευκά, κρασί, αυγά ωμά που θα έχεις ρίξει επάνω μέλι και κόκκους καφέ, πούρα (που τα καπνίζεις και φυσάς πάνω στη φωτογραφία της), μαύρη σοκολάτα, καφές σκέτος εσπρέσο, κανέλα, καστανή ζάχαρη, κάποιο αγαλματάκι με τη μορφή της, ένα χρηματικό ποσό που μπορείς να δώσεις στο όνομά της σε κάποιο σκοπό, να διαδώσεις το όνομά της στο ίντερνετ, florida water και πολλά άλλα.

Την προσφορά σου τη δίνεις συνήθως μετά και κάποιοι λένε ότι μπορεί να τεμπελιάσει και να αργεί αν τα δίνεις πριν, αλλά εγώ πολλές φορές αν θέλω δίνω κάτι και πριν και της δείχνω ότι την εμπιστεύομαι και είμαι σιγουρη.
Η μέρα της όπως είπα είναι η Τρίτη αλλά μπορείς να προσευχηθείς όποια μέρα θες και το νιώθεις. Επίσης της αρέσει να της πηγαίνεις καφέ τη Δευτέρα.

Αυτά έχω κάνει εγώ. Δε ξέρω αν τα΄γραψα μπερδεμένα. Αν θέλει κάποιος ας προσθέσει ή ας με διορθώσει σε κάτι κι ό,τι θες ρώτα με.

putaromantica

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης