Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Αγία Μάρθα Κυριαρχική
Χθες στις 8:46 pm από putaromantica

» Προσευχή αιτήματος προς στο Άγιο Πνεύμα
Τετ Αυγ 15, 2018 11:43 pm από Ιοκάστη

» Παρόντες & Παρούσες (new)
Τρι Ιουλ 31, 2018 8:55 am από Nanti

» Καλημέρα & Καλησπερα!
Τρι Ιουλ 31, 2018 8:54 am από Nanti

» Ευλογημενο μου Μυρολι..σε ευχαριστω!
Κυρ Ιουλ 29, 2018 10:29 am από Nanti

» ~ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ~
Πεμ Ιουλ 26, 2018 5:13 am από Νίνο Αυγέρης

» Βιβλίο μαγείας - Μυστικές συνταγές μαγείας
Πεμ Ιουλ 26, 2018 5:10 am από Νίνο Αυγέρης

» Γαλάζια Μοίρα
Τρι Ιουλ 17, 2018 11:21 pm από Nanti

» Ιερό των Αιγυπτίων Θεών
Τρι Ιουλ 17, 2018 10:05 am από Αθανασία Καφεμαντεία

»  Ίσιδα
Τρι Ιουλ 17, 2018 9:46 am από Αθανασία Καφεμαντεία

»  Θώθ-Αιγυπτιακή Θεότητα
Τρι Ιουλ 17, 2018 9:04 am από Αθανασία Καφεμαντεία

» Φίλτρο Γαλάζια Μοίρα ή Φίλτρο επιτυχίας
Τρι Ιουλ 10, 2018 1:37 am από Νίνο Αυγέρης

» Λιβάνι – Θυμίαμα Επαναφοράς
Σαβ Ιουλ 07, 2018 12:02 am από Νίνο Αυγέρης

» Βοήθεια!
Δευ Ιουλ 02, 2018 6:03 pm από White Guardian Angel

» Ξόρκι ερωτικός μαγνητισμός
Δευ Ιουλ 02, 2018 2:49 am από Μαρίζα βάγια

» Ξόρκι Συνάντησης
Δευ Ιουλ 02, 2018 2:22 am από Μαρίζα βάγια

» Η αναγέννηση του Happymojo
Πεμ Ιουν 28, 2018 3:35 am από Νίνο Αυγέρης

» Εμπειρία μου
Πεμ Ιουν 28, 2018 12:07 am από Μαρίζα βάγια

» Φίλτρο Γυνη
Τετ Ιουν 27, 2018 10:27 pm από Minime

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!!!
Τρι Ιουν 26, 2018 11:37 am από Χριστίνα

Αυγουστός 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Ψηφοφορία

Φίλτρο και ξόρκι!

12% 12% [ 6 ]
16% 16% [ 8 ]
10% 10% [ 5 ]
20% 20% [ 10 ]
10% 10% [ 5 ]
4% 4% [ 2 ]
18% 18% [ 9 ]
8% 8% [ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 49

Εμπειρία μου

Πήγαινε κάτω

Εμπειρία μου

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Τετ Ιουν 20, 2018 12:38 am

Όλα τα ξόρκια δουλεύουν θαυμάσια όταν πιστεύουμε και βάζουμε όλη μας την ενέργεια. Όμως αν κάτι δεν πάει καλά ευθυνομαστε εμείς.. ειτε γιατί δεν πιστεύαμε είτε γιατί δεν χειριστηκαμε σωστά τον άνθρωπο που γύρισε. ( εγω έφταιγα που ειχε φυγει)
Η δραστική επαναφορά δούλεψε σχεδόν αμέσως,όπως και ο λευκός μόσχος που τον τρέλανε οταν τον έβαλα πάνω μου... Δλδ τι τον έβαλα, μπάνιο έκανα!....
Αλλά εγω δεν προσεξα πάλι την συμπεριφορά μου όταν εκείνος γύρισε. Κάπου έπρεπε να κάνω υπομονή, κάπου πώς δεν καταλαβαίνω και αυτό γιατί όλη αυτή η διαδικασία του είχε προκαλέσει εκνευρισμό.
Δεν το ήξερα οτι στις αρχές θα ένοιωθε έτσι παρ'ολο οτι με αγαπούσε και μου το έδειχνε.
Να σημειωσω πως υπήρχε αγάπη, πάθος και έρωτας σπο την αρχή της γνωριμίας αλλα εγω έφυγα δύο φορές, τον παρατησα. Γιατί ;... Γιατι επεσαν ολοι πάνω μας, γιατί δεν μας ήθελαν μαζί ο καθενας για τούς δικούς του λόγους και ειδικά η πρώην γυναίκα του ασχέτως αν ήταν στα πρόθυρα έκδοσης διαζυγίου..... ολες αυτές οι καταστάσεις με έκαναν επιθετική με αποτέλεσμα να ξεσπαω πάνω του.
Έλα όμως που δεν μπορούσα χωρίς αυτόν αλλα ούτε κι αυτός χωρίς εμένα.... Φοβόταν όμως μην ξαναπληγωθει ( με το δίκιο του) και δεν έκανε ποτέ κίνηση να τα ξαναβρουμε... Μόνο όταν τον ενοχλούσα εγω γύριζε.
Οσπου κάποτε πεισμωσε και πολύ ευγενικά με έστειλε στη γωνιά μου .
Τότε αποφάσισα να του κάνω τη δραστική επαναφορά.
Σκέφτηκα οτι αφού αντεξαμε σχεδόν ένα χρόνο, με συναντήσεις δύο με τρεις φορές την εβδομάδα γιατί ταξίδευε και μέ δέκα μέρες μόνο μαζί στίς διακοπές, γιατί να μην δοκιμασω ;
Πέτυχε το ξόρκι και γύρισε.
Εγώ όμως μυαλό δεν είχα βάλει όπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων... Με παρέσυρε μία φίλη σε μια πράξη εξακρίβωσης συναισθημάτων του καλού μου.... Δεν έχει σημασία το αποτέλεσμα, τον ήξερα καλά για να πιστέψω ότι θα μπορούσε να πάει με άλλη όσο ειμασταν μαζί....αν και μου είπε ότι μιλάει με κάποια που έχει ψεύτικο προφίλ στό φβ περιμένοντας να δει που το πάει και τι θέλει... . Αντί λοιπόν να κάνω πώς δεν καταλαβαίνω, εγώ νευριασα, του έστειλα ένα μήνυμα που με ωραία λόγια του έλεγα ότι τελειώσαμε.
Οτι και να πείτε για μένα θα έχετε δίκιο.
Μετά από ενα μικρό διάστημα του ξαναμίλησα, αλλα εκείνος τώρα δεν θέλει ούτε να με δεί.. Του είπα οτι έχω κάποιες απορίες και θέλω να μάθω όσο αφορά τό περιστατικό με την φίλη... Επέμενα πάρα πολύ σε σημείο που δέχτηκε να συναντηθουμε αλλα δεν ξέρει πότε λόγω δουλειάς. Ξέρω ότι ντρέπεται και δεν εχει τι να πεί γιατί την κουβεντουλα την έπιασε με την δήθεν άγνωστη που ήθελε να τον γνωρίσει και καλα. Τον διαβεβαιωσα όμως οτι σε καμία περίπτωση δεν θα τον φέρω σε δύσκολη θέση.
Ελπίζω στη συνάντηση να πάνε όλα καλα γιατί ξέρω οτι ακόμα υπάρχουν συναισθήματα... Μόνο που τώρα είμαι σίγουρη ότι έχω αλλάξει και δεν θα συμπεριφερθω ποτέ ξανά τόσο απαράδεκτα, αν δεν είναι αργά.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συμπεριφερομουν έτσι αφού τον αγαπούσα... Υποφερα πολύ και μπήκα στην νευρική ανορεξία... Έχασα πολλά κιλά και αγωνιζομαι να το ξεπεράσω.... η συμπεριφορά μου όμως δεν άλλαζε...
Τωρα σκέφτομαι να κάνω παλι επαναφορά.
Γιαυτό λοιπόν να προσέχετε γιατί ναι μεν τα ξόρκια πιάνουν, αλλα κάποιες φορές εμείς τα ακυρωνουμε με την συμπεριφορά μας.
Ντρέπομαι για τον εαυτό μου γιατί τον πλήγωσα πολλές φορές χωρίς να το θέλω.. Μάλλον θα πρέπει να κάνω ξόρκι ηρεμίας στον εαυτό μου τελικά.
Ευχαριστώ πολύ τον Νίνο και τον Μιχάλη για την βοήθεια τους.

Μαρίζα βάγια

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Εμπειρία μου

Δημοσίευση από magic_is_inside_you Την / Το Πεμ Ιουν 21, 2018 5:23 am

δεν θα μπορούσα να συμφωνησω περισσότερο μαριζα!! απο προσωπικη εμπειρία, να προσθεσω, οτι κουράζεις/αναλωνεις κ τν εαυτο σ. Εγω ειχα κανει μεσα σε 2 χρονια 3 φορες επαναφορα για τ ιδιο πρόσωπο.
Η επιτυχία?? ΔΕΔΟΜΕΝΗ κάθε φορα. Τ πολυ σ 1 μηνα γυρίζε.
Το αποτέλεσμα?? υστερα απο 2 χρονια- π παλευα να κρατησω κατι π το συμπαν ναι μεν μου τ εφερνε πισω, αλλα μ εδειχνε οτι δν είναι για μενα- πληγωθηκα οπως ποτε άλλοτε..
Είναι πολυ σημαντικό περα απο αυτο π θελουμε κ τν σωστη συμπεριφορά μας, να εχουμε τ ματια κ τ αυτια μας ανοιχτά στ μυνηματα π μας στελνει τ συμπαν

magic_is_inside_you

Άντρας Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2017

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Πεμ Ιουν 21, 2018 11:15 pm

Κατάλαβα τι εννοεις magic is inside you.Θα εχω το νού μου στα μηνύματα αυτή τη φορά.

Μαρίζα βάγια

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Σαβ Ιουν 23, 2018 1:07 am

Θέλω να ρωτησω... γιατί είναι επίφοβο τό έλαιο " επέστρεψε σε μένα ;"

Μαρίζα βάγια

Δημοσίευση από White Guardian Angel Την / Το Σαβ Ιουν 23, 2018 1:18 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Θέλω να ρωτησω... γιατί είναι επίφοβο τό έλαιο " επέστρεψε σε μένα ;"
Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις με το επιφοβο... Θα σου απαντήσω όμως όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ. Το έλαιο αυτό όπως και οι περισσότερες επαναφορές μπορεί να στον φέρνουν πίσω αλλά κανείς δεν εγγυάται ότι θα μείνει για πολύ. Γι' αυτό, σύμφωνα με μένα, η σειρά επέστρεψε σε μένα θα ήταν καλό να συνδυάζεται πάντα με υλικά της σειράς μείνε μαζί μου ή μείνε στο σπίτι.

Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Άντρας Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2017

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Κυρ Ιουν 24, 2018 12:11 am

Κατάλαβα. Ευχαριστώ

Μαρίζα βάγια

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Κυρ Ιουν 24, 2018 12:13 am

Και η δραστική επαναφορά μπορεί να συνδυαστεί με το υλικο της σειράς μείνε μαζί μου ;

Μαρίζα βάγια

Δημοσίευση από White Guardian Angel Την / Το Κυρ Ιουν 24, 2018 12:30 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Και η δραστική επαναφορά μπορεί να συνδυαστεί με το υλικο της σειράς μείνε μαζί μου ;
Θα μπορούσε, προσωπικά επειδή είναι από διαφορετική παράδοση το καθένα δεν μου αρέσει να κάνω mix 'n match...

Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Άντρας Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2017

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Κυρ Ιουν 24, 2018 12:52 am

Είμαι αρχαρια γιαυτό ρωταω.Τι θα ταίριαζε ; Ή υπάρχει ένας συνδιασμός που θα έφερνε ενα μόνιμο αποτέλεσμα ;

Μαρίζα βάγια

Δημοσίευση από le duke Την / Το Τρι Ιουν 26, 2018 10:15 am

Σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας και είναι πολύ σημαντικό, που έχεις καταλάβει τα λάθη σου. Εύχομαι να έχεις καθε καλό από εδώ και πέρα και να είσαι πάνω από όλα ευτυχισμένη!!!

le duke
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Δημοσίευση από Μαρίζα βάγια Την / Το Πεμ Ιουν 28, 2018 12:07 am

Ευχαριστώ για όλα le duke.

Μαρίζα βάγια