Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Ιερό των Αιγυπτίων Θεών
Σήμερα στις 10:05 am από Αθανασία Καφεμαντεία

»  Ίσιδα
Σήμερα στις 9:46 am από Αθανασία Καφεμαντεία

»  Θώθ-Αιγυπτιακή Θεότητα
Σήμερα στις 9:04 am από Αθανασία Καφεμαντεία

» Γαλάζια Μοίρα
Σήμερα στις 8:57 am από Αθανασία Καφεμαντεία

» Βιβλίο μαγείας - Μυστικές συνταγές μαγείας
Χθες στις 8:05 pm από Νίνο Αυγέρης

» Παρόντες & Παρούσες (new)
Κυρ Ιουλ 15, 2018 7:01 pm από Nanti

» Φίλτρο Γαλάζια Μοίρα ή Φίλτρο επιτυχίας
Τρι Ιουλ 10, 2018 1:37 am από Νίνο Αυγέρης

» ~ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ~
Τρι Ιουλ 10, 2018 1:29 am από Μαρίζα βάγια

» Καλημέρα & Καλησπερα!
Δευ Ιουλ 09, 2018 8:16 pm από Nanti

» Λιβάνι – Θυμίαμα Επαναφοράς
Σαβ Ιουλ 07, 2018 12:02 am από Νίνο Αυγέρης

» Βοήθεια!
Δευ Ιουλ 02, 2018 6:03 pm από White Guardian Angel

» Ξόρκι ερωτικός μαγνητισμός
Δευ Ιουλ 02, 2018 2:49 am από Μαρίζα βάγια

» Ξόρκι Συνάντησης
Δευ Ιουλ 02, 2018 2:22 am από Μαρίζα βάγια

» Η αναγέννηση του Happymojo
Πεμ Ιουν 28, 2018 3:35 am από Νίνο Αυγέρης

» Εμπειρία μου
Πεμ Ιουν 28, 2018 12:07 am από Μαρίζα βάγια

» Φίλτρο Γυνη
Τετ Ιουν 27, 2018 10:27 pm από Minime

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!!!
Τρι Ιουν 26, 2018 11:37 am από Χριστίνα

» Φούντωμα Καρδιάς
Δευ Ιουν 25, 2018 3:57 pm από alexandra519

» Μαγικά μάτια της Σαγήνης (Γιαννιώτικο)
Δευ Ιουν 25, 2018 3:43 pm από Νίνο Αυγέρης

» ΑΠΟΓΝΩΣΗ
Σαβ Ιουν 16, 2018 4:48 pm από ioannaki1992

Ιούλιος 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Ψηφοφορία

Φίλτρο και ξόρκι!

11% 11% [ 5 ]
15% 15% [ 7 ]
11% 11% [ 5 ]
22% 22% [ 10 ]
9% 9% [ 4 ]
4% 4% [ 2 ]
20% 20% [ 9 ]
9% 9% [ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 46

Τρελοσκονη

Πήγαινε κάτω

Τρελοσκονη

Δημοσίευση από Disdaimona Την / Το Παρ Δεκ 29, 2017 4:11 pm

Καλησπέρα. Έχω πάρει την τρελοσκονη εδώ και 1,5 μήνα. Την έχω ξαστρισει στο όνομα του έκαψα 3 φορές αλλά δεν είχα κανένα αποτέλεσμα μέχρι στιγμής. Αν την έχεις δοκιμάσει κάποιο μέλος θα ήθελα να μου πει οτιδήποτε με βοηθήσει. Ευχαριστώ.
Disdaimona
Ψυχοπαίδια
Ψυχοπαίδια

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Τρελοσκονη

Δημοσίευση από Νίνο Αυγέρης Την / Το Παρ Δεκ 29, 2017 7:56 pm

στο προηγούμενο φόρουμ είχα γράψει ότι τα καψίματα (και αυτά θεωρούνται ξόρκια, γητείες!! κ.λ.π) είναι σαν την αντιβίωση! με τρεις φορές τι ακριβός θέλεις να γίνει; ολόκληρη συσκευασία την κοιτάζεις; Δύο γεμίσεις περααν και ακόμα περιμένεις!!!!

κουνήσου άναψε καρβουνάκια και κάψε!!!

Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας Γάτα
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Δημοσίευση από Disdaimona Την / Το Παρ Δεκ 29, 2017 9:09 pm

Νίνο μου ευχαριστώ για την απάντηση. Μια τελευταία ερώτηση. Και τις 3 φορές που έκαψα δεν μου καηκε ούτε ένα καρβουνακι ολόκληρο . Υπάρχει πρόβλημα με αυτό μήπως ;

Ψυχοπαίδια
Ψυχοπαίδια

Δημοσίευση από Νίνο Αυγέρης Την / Το Παρ Δεκ 29, 2017 9:14 pm

ΟΧΙ! Απλά μαλλον είχε πάρει υγρασία!

Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας Γάτα
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Δημοσίευση από Disdaimona Την / Το Παρ Δεκ 29, 2017 9:16 pm

Το είχα σκεφτεί αυτο. Σ'ευχαριστώ και πάλι. Ήμουν στο μαγαζί πριν δύο ωρίτσες περίπου αλλά δυστυχώς δεν σε είδα. Καλές γιορτές σου εύχομαι... :123456:

Ψυχοπαίδια
Ψυχοπαίδια

Δημοσίευση από enchantress Την / Το Τρι Ιαν 02, 2018 4:18 pm

Μήπως είχες συνέχεια την σκέψη σου κολλημένη στο αν θα δουλέψει?
Η τρελόσκονη μαζί με το Γυνή είναι τα αγαπημένα μου, οι πιο καλοί βοηθοί μου. Σε Αυτά τα πράγματα όμως πρέπει να βάζεις όλη σου την ενέργεια όταν τα κάνεις, και μετά να τα ξεχνάς. Το θεωρώ αρκετά σημαντικό για την επίτευξη αυτού που ζητάς.

Δραστήριο μέλος...
Δραστήριο μέλος...

Θηλυκό Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 01/01/2018

Δημοσίευση από Disdaimona Την / Το Τρι Ιαν 02, 2018 7:01 pm

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν το σκέφτομουν συνέχεια ούτε είχα αμφιβολιες αν θα δουλέψει. Γι'αυτό και έκαψα μονο 3 φορές. Την ξέχασα εντελώς επειδή προέκυψε μετά και θέμα υγείας δικού μου ανθρώπου. Όσο για το γυνή το έχω κι εγώ. Ξαστρισμενο για αρσενικά και μου την έπεφταν μέχρι και γυναίκες. Σταμάτησα να το φοραω συχνά !!! Κλαίω
Disdaimona
Ψυχοπαίδια
Ψυχοπαίδια

Δημοσίευση από zexrazant Την / Το Πεμ Φεβ 15, 2018 11:27 pm

Εγώ είχα πάρει την τρελοσκονη παλιότερα και έκανε φοβερή δουλειά...την είχα ξαστρισει σύμφωνα με τις οδηγίες και την έκαιγα σε διπλές ώρες σε διπλές τσιμπιες πάντα σε γέμιση απλά.απεφευγα την Τρίτη κ το Σάββατο αν και δεν απαγορευόταν...κάθε που την έκαιγα σε δέκα λεπτά έπαιρνε τηλέφωνο το πρόσωπο...στους τρεις μήνες η λίγη που μου έμεινε την έβγαλα στην πανσέληνο...είχε δύναμη μέχρι τέλους.
zexrazant

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Δημοσίευση από Adalia Την / Το Σαβ Φεβ 24, 2018 4:31 pm

Εγώ κάθε φορά που την καίω με παίρνει τηλέφωνο ακριβώς την άλλη μέρα. Την καίω τις ώρες που κοιμάται (διπλή ώρα, διπλές τσιμπιές), πέφτω για ύπνο και μόλις ξυπνάω βλέπω αναπάντητες.

Οραματίζεσαι ότι είναι τρελαμένος μαζί σου και σε κυνηγάει σαν αρπακτικό. Συγκεντρώνεσαι στα μάτια του στην φωτογραφία καθώς την βαστάς πάνω από τον καπνό και σε λίγη ώρα φαίνεται να "αλλάζει" το βλέμμα του... γίνεται λάγνο. Εκεί δουλεύει το ασυνείδητο. Νοιώθεις ότι τον έχει πιάσει.

Μην έχεις αμφιβολία. Θα δουλέψει οπωσδήποτε.

Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2017

Δημοσίευση από Red_moon Την / Το Κυρ Φεβ 25, 2018 2:07 am

Ρε παιδιά εγώ έκαιγα κοντά ένα χρόνο ξεμυαλιστρα τρεις φορές την ημέρα σε γέμιση εννοείται σε ζυγη ώρα και όχι μόνο δεν έπιασε (εκτός από κάτι φιλιά) αλλά εμπλεξε με άλλη που είναι σε άλλη πόλη και προτίμησε να κάνει σχέση από απόσταση παρά μαζί μου.. Μήπως δεν έκανα κάτι καλά?
Red_moon
Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Θηλυκό Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2017

Δημοσίευση από enchantress Την / Το Κυρ Φεβ 25, 2018 2:43 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Ρε παιδιά εγώ έκαιγα κοντά ένα χρόνο ξεμυαλιστρα τρεις φορές την ημέρα σε γέμιση εννοείται σε ζυγη ώρα και όχι μόνο δεν έπιασε (εκτός από κάτι φιλιά) αλλά εμπλεξε με άλλη που είναι σε άλλη πόλη και προτίμησε να κάνει σχέση από απόσταση παρά μαζί μου.. Μήπως δεν έκανα κάτι καλά?

Κοίτα, πέρα από τα φίλτρα και τα ξόρκια και όλα αυτά τα καταπληκτικά βοηθήματα, βασικό ρόλο παίζει το πώς χειριζόμαστε εμείς την κατάσταση. Μήπως τον είχες πιέσει πολύ ή δε του είχες αφήσει περιθώρια να έχει να κατακτήσει κάτι από σένα? Παραδείγματα αναφέρω αλλά κάνε μια ανασκόπηση γιατί από τα λάθη μας το μόνο σίγουρο είναι ότι γινόμαστε καλύτεροι για τις επόμενες ευκαιρίες που συνήθως είναι και αυτές καλύτερες Φιλί

Δραστήριο μέλος...
Δραστήριο μέλος...

Θηλυκό Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 01/01/2018

Δημοσίευση από Red_moon Την / Το Κυρ Φεβ 25, 2018 2:58 am

Όχι ίσα ίσα που του είχα δώσει χρόνο τα συναισθήματα μου τα είχε καταλάβει.. Τώρα για το άλλο θα σου πω ότι ο ίδιος δεν ήθελε να δώσει ευκαιρία σε μένα και στην σχέση μας για να δει πως θα πάει..
Red_moon
Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Θηλυκό Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2017

Δημοσίευση από Adalia Την / Το Κυρ Φεβ 25, 2018 3:48 pm

Τα καψίματα είναι ένα βοήθημα για να φουντώσουμε τα αισθήματα του. Εννοείται πως παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το πώς αισθάνεται ο άλλος για εμάς. Αν πχ. ο άλλος μας σκέφτεται, μας θέλει, αλλά κρατάει απόσταση λόγω εγωισμού ή επειδή τσακωθήκαμε, όταν εμείς κάψουμε τρελόσκονη ή ξεμυαλίστρα εκείνος θα ανταποκριθεί αμέσως. Αν ο άλλος δεν έχει πλέον αισθήματα ή έχει προχωρήσει τότε είναι πολύ δύσκολο. Δεν αρκεί η σκόνη. Θέλει διώξιμο εμποδίων, άνοιγμα δρόμου και μετά επαναφορά. Πρώτα δουλεύουμε να του διώξουμε τα αρνητικά συναισθήματα, το τρίτο πρόσωπο, τυχόν μαγεία από αλλού κλπ, και σε καθαρό δρόμο κάνουμε επαναφορά.
Η τρελόσκονη και η ξεμυαλίστρα δεν είναι από μόνα τους επαναφορά. Επίσης η τρελόσκονη συνδυάζεται με Καραντουμάν και Φούντωμα Αγάπης για πιο δυνατό αποτέλεσμα. Αλλά δεν μένουμε μόνο σε αυτά.
Βοηθάνε πολύ και έχουν δυνατό αποτέλεσμα αρκεί να χρησιμοποιηθούν κατάλληλα.

Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Δημοσίευση από miss.bella Την / Το Κυρ Φεβ 25, 2018 7:43 pm

το συγκεκριμενο,εχει δοκιμαστει οχι με επιτυχια απο μενα. Μάλιστα Μάλιστα Μάλιστα
miss.bella

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2018

Δημοσίευση από Adalia Την / Το Κυρ Μαρ 04, 2018 10:22 am

Δεν μπορώ να το καταλάβω. Εγώ και την περασμένη εβδομάδα ακόμη που την χρησιμοποίησα είχα αποτέλεσμα την μεθεπόμενη μέρα κιόλας! Και ξαστρισμένη πριν 3 μήνες! Μήπως κάτι δεν κάνετε σωστά? Κάποια λεπτομέρεια ίσως?

Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης