Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
» Ερωτικό Φίλτρο Αθηνά
Σήμερα στις 1:10 am από Νίνο Αυγέρης

» Φίλτρο Μυρόλι
Τρι Νοε 21, 2017 10:28 pm από Νίνο Αυγέρης

» Έλαιο Αγγέλου
Τρι Νοε 21, 2017 8:14 pm από Νίνο Αυγέρης

» Το Φίλτρο των Μυστικών
Τρι Νοε 21, 2017 8:09 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σεμινάρια - Τράπουλα Π.α.σ.σ.ά.κ
Τρι Νοε 21, 2017 8:04 pm από Νίνο Αυγέρης

» Για να φύγουν οι παρεξηγήσεις! (Γιαννιώτικο)
Δευ Νοε 20, 2017 9:05 pm από Νίνο Αυγέρης

» Ξόρκι επανασύνδεσης η για να φύγει η ψυχρότητα (Μανωδέσσα)
Δευ Νοε 20, 2017 8:15 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη επιτυχίας
Δευ Νοε 20, 2017 2:24 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη αγγέλου
Δευ Νοε 20, 2017 2:24 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σεμινάρια Μαγείας Θεωρίας και πρακτικής 2017-2018
Κυρ Νοε 19, 2017 10:56 pm από Silvi

» Καλημέρα & Καλησπερα!
Σαβ Νοε 18, 2017 2:30 pm από Red_moon

» Σκόνη Αφροδίτης
Παρ Νοε 17, 2017 2:10 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη υποταγής
Παρ Νοε 17, 2017 2:08 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη γάμου
Παρ Νοε 17, 2017 2:08 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη Χωρισμού
Πεμ Νοε 16, 2017 7:20 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη Λυσίματος
Πεμ Νοε 16, 2017 7:20 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη Τύχης
Πεμ Νοε 16, 2017 7:19 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη προστασίας
Πεμ Νοε 16, 2017 7:01 pm από Νίνο Αυγέρης

» Έλαιο Επιτυχίας
Πεμ Νοε 16, 2017 7:00 pm από Νίνο Αυγέρης

» Σκόνη χρήματος
Πεμ Νοε 16, 2017 4:03 pm από Νίνο Αυγέρης

Λευκός μόσχος -επιτυχία

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Λευκός μόσχος -επιτυχία

Δημοσίευση από putaromantica Την / Το Κυρ Νοε 12, 2017 1:35 am

Καλησπέρα,

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με έναν άνθρωπο που είχα γνωρίσει το καλοκαίρι και τον θέλω πάρα πολύ. Η ιστορία έχει ως εξής: στην αρχή ήταν όλα τέλεια, εγώ είχα μόλις χωρίσει από μακροχρόνια σχέση οπότε δεν ήμουν έτοιμη για κάτι σοβαρό οπότε όταν τον γνώρισα ήμουν κάπως απόμακρη και αυτός κόλλησε και με διεκδικούσε πάρα πολύ. Αρχίσαμε να βγαίνουμε περνούσα πολύ καλα και μετά φύγαμε για διακοπές χωριστά και πίστευα ότι θα τελειώσει. Αυτός όμως ήταν κολλημένος και συνεχίσαμε να μιλάμε καθημερινά μέχρι που γύρισα. Στην αρχή ήταν πάλι όλα καλά μέχρι που παρουσίασε μια αλλαγή συμπεριφοράς και απέφευγε να με συναντήσει. Ζούμε στην ίδια πόλη, μου τηλεφωνούσε ή μου μίλαγε στο φβ κάθε μέρα, έδειχνε ότι με θέλει αλλά συνάντηση γιοκ. 1 φορά το μήνα κ αυτό αν το τράβαγα απ' τα μαλλιά εγώ με γκρίνια. Φτάσαμε τώρα σ' ένα σημείο να έχουμε να βρεθούμε 2 μήνες ενώ μου μιλούσε συνέχεια και έδειχνε ότι θέλει. Πολλές φορές κανόνιζε και τελευταία στιγμή το ακύρωνε. Οπότε βαρέθηκα και σταμάτησα τελείως να του μιλάω και να του απαντάω στα μηνύματα και αποφάσισα να κάνω μια τελευταία προσπάθεια στην πανσέληνο που πέρασε και να κάψω λευκό μόσχο.

Τον αγόρασα την Τρίτη τον ξάστρισα και έκαψα την Παρασκευή. Εν τω μεταξύ για μια βδομάδα και παραπάνω δεν είχαμε μιλήσει και θεωρούσα ότι τελείωσε. Δεν είχα σκοπό να κάνω εγώ το πρώτο βήμα, αλλά να περιμένω να κάνει αυτός κάτι έτσι ώστε αν ξαναξεκινήσει η επικοινωνία να γίνει με τους δικούς μου όρους αυτή τη φορά. 2 μέρες μετά το κάψιμο μου έστειλε μήνυμα και ήταν τελείως αλλαγμένος και διαχυτικός. Ενθουσιάστηκα μεν αλλά δεν περίμενα με τίποτα τι θα ακολουθούσε. Την επόμενη μέρα λοιπόν και ενώ ήμουν στη δουλειά με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι έχει έρθει να με πάρει. Δεν το πίστευα με τίποτα. Αυτός όχι μόνο δε θα ερχόταν ποτέ να με πάρει αλλά όσες φορές βρεθήκαμε απλά με στρίμωχνε στο πρόγραμμά του ένα Σάββατο το μήνα με τα χίλια ζόρια και έπρεπε να πάω εγώ να τον βρω με δικαιολογίες ότι δουλέυει πολύ κ μένουμε μακριά κλπ. Τώρα σηκώθηκε κ έφυγε απ' τη δουλειά μέσα στη μέση της εβδομάδας και εμφανίστηκε ξαφνικά μπροστά μου. Δε το χωρούσε το μυαλό μου. Μετά επέμενε να μείνουμε το βράδυ μαζί παρόλο που δουλέυαμε το πρωί και ήταν ταλαιπωρία να με πάει κλπ. Απ' όταν έφυγα το πρωί εκείνο δεν σταμάτησε να επικοινωνεί μαζί μου κ επέμενε να βρεθουμε κ την επόμενη κ την παραεπόμενη και του έλεγα εγώ ότι δεν μπορώ. 3 μέρες μετά ξαναβρεθήκαμε κ μείναμε μαζί. Σ' αυτή τη συνάντηση ήμουν και πιο προετοιμασμένη οπότε έβαλα και τα υπολείμματα να τα πατήσει και έβαλα και μόσχο πάνω του και στο κρεβάτι του και στα μαξιλάρια μας και στα παπούτσια του. Τώρα περιμένω να δω τη συνέχεια. Δεν το χωράει το μυαλό μου. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και σας συστήνω παντού.

Ήθελα να ρωτήσω πρώτον αν αφού δεις αποτέλεσμα και όχι πριν το πεις σε κάποιον φίλο σου που εμπιστέυεσαι αν πειράζει που το λες σε κάποιον και αν ακυρώνει την εργασία σου. Και δεύτερον περίπου πόσο κρατάει και αν είναι υπέρβολή να κάψω και στην επόμενη γέμιση κάθε παρασκευή. Ευχαριστώ και πάλι πολύ!!

putaromantica

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Λευκός μόσχος -επιτυχία

Δημοσίευση από Νίνο Αυγέρης Την / Το Τετ Νοε 15, 2017 8:23 pm

Ο σκοπός είναι η Λήθη... εντάξη να το πεις σε ένα άτομο εμπιστευτικά οκ... αλλά ως εκεί.. Επίσης κάψε όποτε το νιώθεις ;)

Διαχειριστής
Διαχειριστής

Γάτα
Αριθμός μηνυμάτων : 1914
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης