Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
» Έλαιο αγάπης
Σήμερα στις 2:18 am από Νίνο Αυγέρης

» Πρώτο Σεμινάριο - Τράπουλα Π.α.σ.σ.ά.κ
Σήμερα στις 12:05 am από Νίνο Αυγέρης

» Καλημέρα & Καλησπερα!
Χθες στις 4:40 pm από cookie

» Η αναγέννηση του Happymojo
Σαβ Οκτ 14, 2017 4:19 pm από natalia029

» Παρόντες & Παρούσες (new)
Σαβ Οκτ 14, 2017 4:15 pm από natalia029

» Το νέο Μυρολι
Σαβ Οκτ 14, 2017 4:12 pm από natalia029

» Μετακόμιση του Μυρόλι
Πεμ Οκτ 12, 2017 12:18 pm από natalia029

» Ι.Π.Α.Κ 2017
Δευ Οκτ 09, 2017 2:34 pm από Νίνο Αυγέρης

» Φίλτρο αγάπης Λεβόνης
Τετ Οκτ 04, 2017 1:29 pm από natalia029

» Φίλτρο Γαλάζια Μοίρα ή Φίλτρο επιτυχίας
Τετ Οκτ 04, 2017 1:28 pm από natalia029

» Το Φίλτρο των Μυστικών
Τετ Οκτ 04, 2017 1:26 pm από natalia029

» Φίλτρο Σεβνταλέ ή Σεβντάλ
Τετ Οκτ 04, 2017 1:23 pm από natalia029

» Οκτώβριος 2017
Κυρ Οκτ 01, 2017 7:34 pm από maraki29

» Λιβάνι – Θυμίαμα Επαναφοράς
Κυρ Οκτ 01, 2017 2:24 pm από Νίνο Αυγέρης

» Οι μάγισσες των Ιωαννίνων (Το βιβλίο μας)
Παρ Σεπ 22, 2017 1:29 pm από Red_moon

» Το σύστημα των «Μέντιουμ»
Τετ Σεπ 20, 2017 6:07 pm από Inannon

» Η.Ε.Μ. 2017 (Ημέρα Ελεύθερης Mάθησης)
Πεμ Σεπ 14, 2017 8:48 pm από natalia029

» Τα νέα του Μυρόλι μας!
Πεμ Σεπ 14, 2017 3:11 pm από natalia029

» Καλησπερα!
Σαβ Σεπ 09, 2017 10:39 pm από Donna_Lucifero

» Φίλτρο Μυρόλι
Παρ Σεπ 08, 2017 12:49 am από HARRY POTTER7

Το λιμάνι μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Το λιμάνι μου...

Δημοσίευση από Adalia Την / Το Τετ Ιουν 21, 2017 10:36 am

Γνώρισα το Μυρόλι την άνοιξη του 13, σε μία πολύ δύσκολη για εμένα περίοδο όπου είχα βουτηχτεί στην δυστυχία και την απόρριψη... Είχα χάσει κάθε ευτυχία και βρισκόμουν μέσα σε ένα βούρκο. Τότε πλοηγήθηκα στο ίντερνετ αναζητώντας λύση στο πρόβλημα μου και βρήκα το αγαπημένο Μυρόλι. Δεν το σκέφτηκα πολύ, πήγα από κοντά να το γνωρίσω. Ο Μιχάλης με άκουσε συμπονετικά και μου έδωσε το πρώτο μου ξόρκι. Ήταν ένα φούντωμα ερωτικό με κόκκινο ομοίωμα και έλαιο Αφροδίτης. Μου είπε να κάνω μικρά βήματα και να περιμένω. Στην δεύτερη επίσκεψη γνώρισα την Αθανασία η οποία μου είπε τα χαρτιά. Έμεινα κόκαλο... Δεν θα ξεχάσω το πώς έτρεμα καθώς μου ξεδίπλωνε όλη μου την ζωή στα χαρτιά... και ήταν η πρώτη φορά που με έβλεπε! Δεν θα ξεχάσω ποτέ τα τεράστια γαλανά μάτια της που με κοιτούσαν μέσα στην ψυχή... Ήταν μια θάλασσα γαλήνης και παρηγοριάς. Ένοιωσα την δύναμη της μέχρι το κόκαλο! Η αύρα της με ζέσταινε. Έπειτα ο Μιχάλης μου έδωσε την πρώτη μου επαναφορά και το πρώτο μου φίλτρο, το Σεβνταλέ. Δεν θα ξεχάσω πώς ένοιωσα όταν το πρωτομύρισα. Ήταν τόσο γλυκό και μεθυστικό που πίστεψα αμέσως ότι θα με βοηθήσει. "Το άρωμα του καημού..." μου είπε. Το Σεβνταλέ με άκουσε και μου έφερε πίσω την αγάπη του ανθρώπου μου και την ευτυχία μου. Δεν είχε περάσει ούτε ένα φεγγάρι. Τότε το Μυρόλι με κέρδισε για τα καλά... 
Έκτοτε πήγαινα κάθε εβδομάδα και αποκτούσα και ένα διαφορετικό φίλτρο. Τί να πω για το Αθηνά... για το Αδασσά... για το Γυνή... για το Νίκη ... το Γαλάζια Μοίρα... το φίλτρο Μυρόλι!... Τί να πω για την Δραστική Σκόνη Επαναφοράς... την Περιστερόσκονη... το έλαιο Κάνε Ότι Λέω... την Πούδρα Αγάπης ... την Τρελόσκονη!... Τί να πω για το Κερί Σκύλος... και για όλα τα 75 υλικά που έχω μέχρι στιγμής?! Όλα φτιαγμένα με αγνά υλικά που μοσχομυρίζουν... που σου παίρνουν το μυαλό! Σε μεθάνε. Σε ταξιδεύουν. Σου φέρνουν αυτό που θες και με το παραπάνω! Τα φίλτρα σε ακούνε! Τα υλικά είναι ολοζώντανα! Σου μιλάνε! Δεν έχω τις κατάλληλες λέξεις να περιγράψω αυτό το έργο... Ή να το πω όνειρο?! 
Να πω για τον Μανδραγόρα, που διατίθεται μόνο στο Μυρόλι στην ολόκληρη μορφή του και όχι σε "κομματάκια"...?! 
Το μόνο που μπορώ να πω με λέξεις είναι ότι είναι το μόνο κατάστημα που θα ακούσει την κάθε σου λέξη και θα σε εξυπηρετήσει είτε τηλεφωνικώς είτε από κοντά χωρίς να νοιάζεται για τα λεφτά σου. Μα και τα υλικά είναι σε πάρα πολύ χαμηλές τιμές για αυτά που σου προσφέρουν. Γιατί το Μυρόλι δεν "πουλάει". Προσφέρει. Είναι ανεκτίμητη η αξία των προϊόντων του.  Έχω πάρει φίλτρο από το Μυρόλι μία φορά που δεν είχα αρκετά χρήματα πάνω μου και ο Μιχάλης μου είπε "Δεν πειράζει! Άλλη φορά..." Και ούτε που μου το ανέφερε όταν ξαναπήγα. Αυτό φίλοι μου λέει ΠΟΛΛΑ. Λέει πάρα πολλά για ένα τέτοιο κατάστημα το οποίο διαθέτει γνήσια υλικά που έχουν φτιαχτεί με πολύ κόπο και με τα ακριβότερα και σπανιότερα συστατικά. Το γνωρίζω καλά αυτό μόνο από τα αποτελέσματα που έχω δει. 
Το Μυρόλι για εμένα είναι ιερός χώρος. Οπότε μπω μέσα το κλίμα και η αύρα του με αγκαλιάζει και δεν θέλω να φύγω. 
Είναι το λιμάνι μου. 

Απλά σας ευχαριστώ. 
Ταπεινά μέσα από την ψυχή μου. 
Σας ευχαριστώ που υπάρχετε. Και σας αγαπώ.
Adalia
Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Το λιμάνι μου...

Δημοσίευση από Νίνο Αυγέρης Την / Το Τετ Ιουν 21, 2017 12:46 pm

Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά Καρδιά

Διαχειριστής
Διαχειριστής

Γάτα
Αριθμός μηνυμάτων : 1630
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Δημοσίευση από Αθανασία Καφεμαντεία Την / Το Τετ Ιουν 21, 2017 6:20 pm

1234567 1234567 1234567 1234567 ::::) Καρδιά
Αθανασία Καφεμαντεία
Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2017

Δημοσίευση από natalia029 Την / Το Τετ Ιουν 21, 2017 6:42 pm

Πολυ ομορρφα λογια!!!!!!! Καρδιά
natalia029
Ανώτερο μέλος
Ανώτερο μέλος

Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 1519
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2017

Δημοσίευση από le duke Την / Το Πεμ Ιουν 22, 2017 8:42 am

Ας το καλό συγκινήθηκα πρωί πρωί και είμαι και σε επικίνδυνη ηλικία χαχαχαχα
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια κι εύχομαι να είμαστε το λιμάνι και οι φίλοι σου για πολλά πολλά πολλά χρόνια ακόμα..... 1234567

le duke
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Τίγρης
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2017

http://www.tomyroli.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης